Lidmaatschap gratis voor (toekomstige) bewoners

In een wijk die zo verandert als Rijnhuizen, is het belangrijk dat iedereen de kans krijgt mee te praten over de ontwikkelingen. In voorgaande jaren kregen we feedback over het lidmaatschapsgeld dat (toekomstige) bewoners betaalden voor een jaar lidmaatschap voor de gebiedscoöperatie. De € 50,- inleg wordt gezien als een drempel om lid te worden.

Gratis lid, maar wel even registreren
Deze drempel nemen we graag weg, want de informatie over de ontwikkelingen op woningbouwgebied, duurzaamheid, het park en de openbare ruimte is van belang voor iedereen die woont, werkt of actief is in Rijnhuizen. Vanaf 1 januari 2020 is het lidmaatschap voor bewoners, huidig en toekomstig, daarom kosteloos. Wel is het belangrijk om je te registreren wanneer je lid wordt van de gebiedscoöperatie Club Rhijnhuizen. Als lid heb je officieel stemrecht en kun je onderwerpen die jij belangrijk vindt aankaarten om op te laten nemen in het jaarplan. Ook kunnen we je na registratie uitnodigen voor clubdagen en informeren over bijvoorbeeld evenementen, duurzaamheid en de plannen voor de openbare ruimte. Het aanmeldformulier voor (toekomstige) bewoners vind je hier: https://forms.gle/GrXua5cJywnM4LJY8

Voor bedrijven, ontwikkelaars, grondeigenaren en andere organisaties blijft de inleg zoals vermeld in deze PDF: https://www.clubrhijnhuizen.nl/wp-content/uploads/2020/01/5.-2020-Club-Rhijnhuizen-Ledenbijdragen-bijlage2.pdf

We zien je heel graag op één van onze clubdagen; een overzicht van de data en bijbehorende onderwerpen vind je in de agenda op onze website: https://www.clubrhijnhuizen.nl/