Uitnodiging Algemene Ledenvergadering Club Rhijnhuizen & Kerstdiner

Woensdag 13 december 2023
18:00 – 21:00 uur (inloop vanaf 17:30 uur)
ROC Horeca & Toerisme, Newtonbaan 12 

Op woensdag 13 december organiseren wij onze jaarlijkse Algemene Ledenvergadering (ALV). Tijdens deze avond blikken we terug op de successen van afgelopen jaar en kijken we vooruit naar 2024. Wij presenteren de plannen voor het komende jaar en horen graag jullie input. Wat vind jij van de plannen? En wat zijn jouw wensen voor de club en de wijk in het nieuwe jaar?

Deze avond genieten we van een heerlijk kerstdiner bereid door de leerlingen van het ROC. Tijdens het diner kun je meedenken over de kwaliteit van onze wijk. Over het heden en de toekomst van Rijnhuizen. Je ontvangt uiterlijk een week van te voren het concept jaarplan 2024 van ons per mail. 

Meld je aan via deze link.
Let op: Er is beperkt plek, dus meld je snel aan!

De ALV is alleen voor leden van de club. Bent u nog geen lid en wilt u wel bij deze avond zijn? Neem dan contact op met Emilie Vlieger via info@clubrhijnhuizen.nl of 0644129336. 

We zien er naar uit om samen kerst te vieren in Rijnhuizen!

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.